Skip to main content

Word onderdeel van de Bevrijdingsfestival-crew

Twee weken lang wordt er door ruim 800 vrijwilligers geploeterd, gelachen, gezellig samen gegeten, geklommen, gelopen, grapjes uitgehaald en heel hard gewerkt om het festival tot een groot succes te maken. 

Bevrijdingsfestival Overijssel is op zoek naar enthousiaste vrijwilligers en verenigingen die ons team willen versterken. Hekken sjouwen, biertjes tappen, decoratie, publieksservice, lichten inhangen, banieren ophangen, meewerken in het medewerkersrestaurant, artiesten in de watten leggen in een van de backstage area's, rondleidingen geven en ga zo maar door...  Of je nou 1 dag werkt, enkele dagen of twee weken lang. Dat bepaal je zelf. 

Lijkt het je leuk om te helpen op Bevrijdingsfestival Overijssel? Vul dan het aanmeldformulier in. Lijkt het je leuk om onderdeel te zijn van ons team op Bevrijdingsfestival Overijssel, maar wil je eerst wat meer informatie? Kijk dan eens naar onze functieomschrijvingen. Mocht je nog vragen hebben of meer informatie willen ontvangen? Neem dan contact met ons op.

16BTN formulier

WAT BIEDT BEVRIJDINGSFESTIVAL OVERIJSSEL AAN VRIJWILLIGERS?

• Je leert veel verschillende mensen kennen.
• Je werkt in een gezellig en enthousiast team.
• Je doet een fantastische ervaring op en het is heel leerzaam.
• Je wordt onderdeel van de gezellige BFO familie.
• Je wordt vriend van BFO.

LEUK, MAAR ER IS MEER!

• Je eet gratis mee als je werkt, ook tijdens de op- en afbouw. Heb je een allergie of een dieet? Geen probleem, geef dit even aan in het aanmeldformulier.
• Je krijgt een uniek kijkje backstage.
• Je krijgt een crew T-shirt en vest, waardoor je herkenbaar bent als festivalvrijwilliger. Uiteraard mag je deze houden.
• Je krijgt uitnodigingen voor leuke gratis feestjes, zoals de kick-off in Hedon, de vrijwilligersbijeenkomst en de jaarlijkse vrijwilligers BBQ!  
• En je kan met trots zeggen: 'Hier heb ik aan meegewerkt!'.

Zonder alle enthousiaste vrijwilligers kan het festival niet op deze manier bestaan. Dus, help jij mee?