Skip to main content

Voedingslounge door Lactatiekundige Laura

Voor het derde jaar op rij verzorgen Bevrijdingsfestival Overijssel en Lactatiekundige Laura een gezellige plek waar ouders hun kindje kunnen voeden. Ga lekker zitten in de Voedingslounge op de familieweide en geef je kindje de borst of fles.

Als je wil kolven kan dit ook in de Voedingslounge en in de naastgelegen tent van de EHBO kun je je vloeibare goud in de koelkast bewaren.
Heb je vragen rondom het voeden? Dan staat Lactatiekundige Laura voor je klaar om deze te beantwoorden!

Dit jaar staat ook de lounge in het teken van het thema 'En toen?'.
In beeld en gesprek kun je ontdekken hoe door de decennia heen het voeden van onze kinderen veranderde. Hoe zijn we gekomen tot nu en hoe is dit voor jou?

'Vrijheid maak je samen' is ook van toepassing op ouderschap. Veel moeders kiezen ervoor om hun kindje ook met de fles te voeden. Als hier moedermelk in zit dan kolven zij dit af. Wil je meer weten over kolven? Sluit dan aan bij de workshop 'pump it up!' Om 15.00 in de Voedingslounge. Laura vertelt je de trucjes om goed te kunnen kolven."

12:30 - 18:30
Familieweide | En toen?